GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål på fot 14776421
nr 1477 6421
Skål på fot
porslin, Figural. Höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:51:03
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)